Новини сайту

НАБІР НА НАВЧАННЯ В ЗАШ ЗАВЕРШЕНИЙ.

НАБІР НА НАВЧАННЯ В ЗАШ ЗАВЕРШЕНИЙ.

Плющай Олександр -
Кількість відповідей: 0
НАБІР НА НАВЧАННЯ В ЗАШ ЗАВЕРШЕНИЙ.

На прохання учнів та їх батьків Заочна академічна школа КАУ та МАН України проводить додатковий набір серед учнів загальноосвітніх закладів України (шкіл, ліцеїв, гімназій тощо) у 8, 9, 10 та 11 класи на навчання з 2-х предметів – фізики та(або) математики. Навчання в 2021/2022 навчальному році проводиться на online-платформі. 

По закінченні навчального року учні, що успішно виконали програму ЗАШ  за обраною системою навчання, переводяться до наступного класу, а випускники (11 кл.) отримують Свідоцтво про закінчення школи з підсумковими оцінками з предметів, які ними вивчалися.

Навчання у Заочній академічній школі протягом 2020/2021 — безкоштовне (функціонал школи оновлюється та розширюється і ми сподіваємося на активний відгук учнів).

Бажаючим навчатися необхідно завантажити вступні контрольні роботи зі сторінки ЗАШ http://school.kau.org.ua/ успішно їх розв’язати та надіслати для перевірки нам на адресу zashkau@gmail.com до 12 вересня 2021р. Результати ми повідомимо не пізніше 19 вересня.

Є питання?
Telegram: t.me/zash_pub
Email:   zashkau@gmail.com