Реєстрація на сайті

Усі матеріали на сайті доступні для перегляду без реєстрації (так званий гостьовий доступ). Однак для того, аби мати змогу завантажити розв'язки задач, учню необхідно увійти під власним обліковим записом. Для цього необхідно перейти за посиланням "Вхід", що розташоване в правому верхньому куті сторінки.

Якщо обліковий запис ще не було створено, знизу сторінки входу є кнопка "Створити новий обліковий запис". Тут необхідно заповнити усі поля і натиснути "Створити запис". На вказаний при реєстрації email прийде лист підтвердження реєстрації, виконуйте наведені в ньому інструкції. Деякі сервіси електронної пошти можуть сприймати автоматично згенеровані листи з цього сайту як спам, якщо вам не прийшов лист підтвердження реєстрації, перевірте будь ласка папку Спам/Spam вашої пошти.

За умови успішної здачі вступних контрольних ваш акаунт використовуватиметься надалі в процесі заочного навчання.

Запис на контрольні

Після входу на сайт необхідно записатись на "курс" з відповідними контрольними роботами. Для цього, в меню з лівої сторони екрану (активується кнопкою "меню" згори) треба перейти на Головну сторінку і вибрати вступні контрольні для свого класу зі списку "Доступні курси". Порівняно з гостьовим доступом, тут з'явиться кнопка "коліщатко" в правому верхньому куті сторінки. Вона активує меню з одним пунктом: "Зареєструватись на курс". Натискаєте на це меню і підтверджуєте реєстрацію на наступній сторінці. Тепер при переході до умов задач стає доступним функціонал здачі відповідей.

Завантаження відповідей на задачі

Умови задач доступні для завантаження у вигляді pdf-файлу. Нижче на сторінці розташована кнопка "Здати роботу". При натисканні відкриється сторінка з двома полями. Поле "Текст онлайн" дозволяє надавати відповідь прямо у браузері і має функціонал графічного редагування і написання формул у форматі TeX (з помічником).
Іншим варіантом є відповідь у файлі. Бажаним форматом файлу з відповіддю є pdf. Дозволено завантаження лише одного файлу. Файл pdf можна отримати з допомогою текстового редактора, компілятора TeX, або ж можна акуратно написати розв'язки на папері, після чого відсканувати.

Після завантаженні відповідей вони зберігатимуться на сайті як чернетка, яку можна редагувати (кнопка "Редагувати мою відповідь"). Для остаточної подачі розв'язків обов'язково натисніть "Відправити на оцінювання".

Остання зміна: понеділок 15 травень 2017 1:19